Beşiktaş’ta sıcak saatler! Yeni teknik direktör belli oluyor

Fransız teknik adam Valerien Ismael ile yolları ayırma kararı alan Beşiktaş, yeni teknik yöneticisini belirlemek için toplandı.

Son iki günde bir çok adayın ismi ortaya atıldı. Ahmet Işık Çebi, yeni teknik yöneticinin kim olacağına tek başına vermeyecek. Lider Çebi tüm idaresi toplayıp son kararı oluşturacak. Siyah beyazlı idare, teknik yönetici kararı için kulüp binasında değil, diğer bir yerde toplandı.

Vadi İstanbul’da toplandılar

Beşiktaş Yönetim Kurulu, Ahmet Işık Çebi Başkanlığı’nda Vadi İstanbul’da bulunan bir restoranda toplandı. Toplantıda yerli ve yabancı tüm adaylar masaya yatırılacak.

Toplantının akabinde Beşiktaş’ın yeni teknik yöneticisinin kim olacağının netlik kazanması bekleniyor.

En güçlü aday Şenol Güneş

Medyaya da yansıdığı üzere masadaki en güçlü isim daha evvel Beşiktaş’a 2 şampiyonluk yaşatan Şenol Güneş. Lider Karaveli ile yolların ayrılmasından sonra da Güneş gündeme gelmiş lakin o periyot idarede tam mutabakat sağlanamamıştı. İdarede yüzde 90, Güneş kararının çıkması bekleniyor.

İkinci en güçlü aday Sergen Yalçın

Yönetimin seçenekleri ortasındaki bir başka güçlü isim de Sergen Yalçın. Yalçın, Çebi idaresinin tek şampiyonluğunu kazandıran teknik adam. İstek Çalımbay, Samet Aybaba ve İlhan Palut da evvelki periyotlarda olduğu üzere tekrar listede bulunan teknik yönetici adayları. 

Gerrad ve Lucescu yabancı kontenjanı

Yabancı teknik yönetici adayları ortasındaysa Steven Gerrard ve Mircea Lucescu ismi geçiyor.

Valerien Ismael ekiple vedalaştı

Beşiktaş’ın akşam antrenmanında Valerien Ismael yer almazken Fransız teknik yöneticinin egzersiz öncesi kadroyla vedalaştığı belirtildi. Ismael’in yarın özel işlerini hallettikten sonra İstanbul’dan ayrılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir