Nenad Bjelica’dan Bruno Petkovic açıklaması! “Listemizdeki tek oyuncu değil…”

Trabzonspor Teknik Yöneticisi Nenad Bjelica, Slovenya´da devam eden yeni dönem hazırlıkları kapsamında oynanan Hajduk Split karşılaşması sonrası açıklama yaptı.

Bordo mavililerin 2-0´lık yenilgisini ve ekibin performansını kıymetlendiren Bjelica, “İyi bir 90 dakika oldu diyebilirim, sonuçtan ötürü memnun olmamız imkansız fakat oyuncuların yalnızca 7 günlük çalışmadan geçtiklerine bakarsak şayet bizim ismimize düzgün bir maç oldu diye düşünebiliriz. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. Rakibimiz fizikî olarak daha kuvvetliydi” tabirlerini kullandı.

“JOAQUIN KEMİĞİNİ DİREĞE ÇARPTI”

Karşılaşmanın 15´inci dakikasında dizini kale direğine çarparak sakatlanan Joaquin Fernandez´in denetim gayeli hastanede olduğunu açıklayan Bjelica, “Pozisyon sırasında kemiğini direğe çarptı, sonuçlar gelince daha net bir şey konuşabiliriz” diye konuştu.

“İYİ ÇALIŞMA ÖRNEĞİ GÖSTERDİLER”

Bjelica, ulusal ekiplerinde vazife yapan futbolcuların da kampa dahil olmasıyla birlikte daha âlâ bir manzara ortaya çıkacağını söyleyerek, “Bugün oynayan tüm oyuncularımız âlâ çalışma örneği gösterdiler, o yolda devam edecekler diye düşünüyorum. Başka oyuncularımızın da iştirakiyle bir arada daha farklı şeyler konuşabiliriz” sözlerini kullandı.

“PETKOVIC LİSTEMİZDEKİ TEK OYUNCU DEĞİL”

Transfer listesindeki Petkovic hakkında kıymetlendirme yapan Bjelica, “Petkovic ile otelde karşılaştık, sohbet etme fırsatı bulduk. Bu türlü bir durum oluşursa o da gelmeyi düşünebileceğini bize söz etmişti. Hem kendisiyle hem kulübüyle olan görüşmelerinin olumlu olması gerekiyor lakin listemizdeki tek oyuncu o değil. Petkovic olmazsa onun yerine olabilecek birçok kaliteli oyuncular var” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir